Прието: Назначаването на Мойс е крачка напред за Реал Сосиедад
Полузащитникът на Реал Сосиедад Шаби Прието коментира назначаването на Дейвид Мойс за старши-треньор на отбора. Както е известно, след няколко дневни преговори, вчера испанският клуб обяви шотландският специалист за нов наставник на тима.
"Очакваме запознанството си с него и да започнем работа. Според мен, назначаването на Мойс е крачка напред. Смятам, че това е треньор с отлична репутация, той успешно е работил в Англия, надявам се, че успее да прояви своите качества и в нашия отбор. Всеки един треньор ще има трудности от толкова дълго пребиваване в клуб като Евертън, което говори за успешността на работата му, отборът му се подобри и игра в евротурнирите. Естествено, отначало бях изненадан, защото той тренираше един от най-силните отбори в света Манчестър Юнайтед, поради това бях много радостен, научавайки за неговото назначение", заяви Прието.
- Барселона поиска информация за Емерик Лапорт, Атлетик иска 80 милиона евро
- Карлос Еспи: Да играя редом до Мбапе и Винисиус е неописуемо
- Барселона иска да си върне 55 милиона евро при евентуална продажба на Феран Торес
- Реал Мадрид не знае за интерес на Арсенал към Винисиус
- Моуриньо: Засега не усещам нищо от завръщането си в Реал Мадрид
- Плетенберг разкри защо се бави трансферът на Ян Диоманд в Реал Мадрид
- Барселона следи Вангелис Павлидис като алтернатива на Хулиан Алварес
- Барса ще дължи 8 милиона на Ман Сити при нов договор на Феран Торес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]