Франсиско: Единственият, който обича индивидуалните награди е Роналдо
Старши-треньорът на Алмерия Франсиско в навечерието на срещата с Барселона от 11-я кръг на Примера дивисион сподели мнението си за двете звезди на испанския шампионат Лионел Меси и Кристиано Роналдо.
"Меси ще бъде благодарен на всички свои съотборници за това, което е постигнал през своята кариера. Единственият играч, който обича индивидуалните награди е Кристиано Роналдо. И той си призна миналата седмица за това", заяви Франсиско.
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Реал Мадрид привлече Конате без трансферна сума
- Белингам: През второто полувреме показахме какъв отбор искаме да бъдем
- Мбапе: Огромна гордост е да стана голмайстор №1 в историята на Франция
- Моуриньо настоява Реал да привлече Енцо Фернандес
- Реал Мадрид поиска от УЕФА да възобнови делото срещу Барселона по случая „Негрейра“
- Мбапе: За рекордите ще мисля след края на кариерата си
- Как трансферът на Кукурея в Реал Мадрид се ускори за по-малко от 24 часа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]