Манджукич: Отказах на Челси и Арсенал
Нападателят на Атлетико Мадрид Марио Манджукич призна, че през лятото е отказал оферти на Челси и Арсенал. Както е известно, след рая на миналия сезон хърватският национал напусна Байерн Мюнхен като свободен агент. От многобройните предложения 28-годишният Марио избра Примера дивисион.
"Имах много изгодни предложения, по-добри от това, което Атлетико ми направи. Имах оферти от Челси и Арсенал, но не ми харесва стила на игра във Висшата лига. Освен това, получих предложения от Италия и Русия, но направих своя избор в полза на Атлетико. Мисля, че не съм сгрешил", заяви Манджукич.
- ПСВ няма да отстъпи пред Атлетико
- Атлетико ще спечели на Катедралата
- Атлетико Мадрид, Селта и Компостела се включиха в кампанията за Любо Пенев
- Барса загуби Олмо до края на годината
- Барса увеличи преднината си в Ла Лига
- Барселона ще прекърши Атлетико
- УЕФА обяви за санкции срещу Атлетико
- Атлетико Мадрид постави нов рекорд от приходи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]