Бащата на Неймар консултирал Барса за трансфера на Дъглас
Компанията на бащата на Неймар N&N е консултирала Батселона относно трансфера на защитника Дъглас, съобщава бразилската преса. При прехода на Нейма на "Камп Ноу" каталунците са подписали договор за сътрудничество с бащата на футболист, според чиито условия, родителят ще търси играчи в Бразилия. За тази си работа Неймар-старши получава по 400 000 евро на година.
Дъглас премина в Барселона от Сан Паулу през това лято, като испанците заплатиха за него 4 милиона евро. През този сезон Дъглас взе участие само в един мач.
- Барса ще смачка Айнтрахт при завръщането на ШЛ на „Камп Ноу“
- Араухо изигра последния си мач за Барселона?
- Барса е „голям почитател“ на бразилска звезда
- Рафиня коментира слуховете за напускане на Барса
- Лапорта: Реал Мадрид не харесва, когато Барса печели
- Барса би Бетис в мач с 8 гола (видео)
- Рафиня напуска Барселона?
- Избраха Ямал за най-добър за ноември
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]