Оправдаха президента на Барса по делото Неймар
Испанският съдия Пабло Руз, отговарящ за делото по трансфера на нападателя Неймар в Барселона, постанови, че сегашния президент на каталунците Жозеп Бартомеи не е съпричастен към сделката със Сантос. Освен това, Руз изключи участието в трансфера и на вицепрезидента на клуба Хавиер Фаус.
Както е известно, на 22 януари 2014 година един от представителите на движението срещу сегашната управа на Барселона, подаде иск в Националния съд на Испания за евентуална злоупотреба с паричните средства при оформяне н трансфера на нападателя Неймар от Сантос в Барселона.
Съобщаваше се също така, че бившият президент на Барселона Сандро Росел е заподозрян в присвояване на 40 милиона евро в процеса на осъществяване на прехода на играча.
- Флик след титлата: Никога няма да забравя този момент
- Барселона пречупи Реал Мадрид и спечели титлата в емоционално Ел Класико
- Фенове на Барселона по погрешка замеряха с камъни автобуса на собствения си отбор
- Флорентино Перес няма да присъства на Ел Класико
- Бащата на Ханзи Флик е починал часове преди Ел Класико
- Флик – бащинската фигура зад възраждането на Барселона
- Мбапе отпадна от групата на Реал за Ел Класико
- Флик: Искаме да направим последната крачка към титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]