Браво: Важно е, че започнахме успешно сезона
Вратарят на Барселона Клаудио Браво заяви, че е щастлив да бъде част от отбора на каталунците. 31-годишния чилиец е доволен също така от това, че треньорът Луис Енрике му оказва нужната подкрепа. Както е известно, Браво взе участие във всичките 4 стартови мача в Примера дивисион, не допускайки нито един гол във вратата си.
"Важно е, че започнахме успешно сезона. Спокоен и щастлив съм. Чувствам подкрепата на отбора, треньора и семейството ми. Треньорът разчита на всички футболисти в състава, като конкуренцията в отбора допринася за прогреса ни", заяви Браво.
- Лапорта: Реал Мадрид не харесва, когато Барса печели
- Барса би Бетис в мач с 8 гола (видео)
- Рафиня напуска Барселона?
- Избраха Ямал за най-добър за ноември
- Барса ще се сблъска с трудности в Андалусия
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Лапорта: Неподходящо е „Камп Ноу“ да носи името на Меси
- Барселона продължи с Гарсия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]