Енрике: Меси не само вкарва, но и подава
Старши-треньорът на Барселона Луис Енрике след победата над Леванте с 5:0 в мач от четвъртия кръг на Примера дивисион сподели мнението си за нападателите на отбора Лионел Меси и Неймар. Както е известно, в този двубой бразилецът се отчете с попадение, а Меси с асистенция и два гола.
"Неймар притежава голямо майсторство и отлично се ползва със свободните зони, но аз предпочитам да говоря за играта на своя отбор. Всеки може да дава оценки, но ние ценим добрата работа на всеки играч. Меси е уникален и специален футболист. Неговите партньори знаят, че когато той е с топката, той може не само да вкарва, но и да подава", заяви Енрике.
- Ибра призна пред детектор на лъжата: Не съм простил на Гуардиола
- Реал Мадрид поиска от УЕФА да възобнови делото срещу Барселона по случая „Негрейра“
- Рафиня тренира отделно след изтощението срещу Мароко
- Фенове на Барселона освиркваха Кукурея след трансфера му в Реал
- Ямал след ремито с Кабо Верде: Това е дълъг турнир, целта ни е далеч напред
- Пике разкритикува Кукуреля за трансфера му в Реал Мадрид
- Барселона печели над 1,3 млн. евро от трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Кубарси: Пуйол ме съветва винаги да остана верен на себе си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]