Виляреал измъкна победа от Валекано (видео)

F.

Виляреал записа успех срещу Райо Валекано с 4:2 в мач 4-ия кръг на Примера дивисион. В 22-ата минута Гаел Какута откри резултата за Райо Валекано след точен удар с глава, с който прехвърли вратаря за 0:1. Само 7 минути по-късно Алберто Буено увеличи преднината на гостите с хубав удар в десния долен ъгъл на вратата на "Жълтата подводница".

Домакините реагираха бързо и намалиха в 33-ата минута с попадение на Хавиер Еспиноса след чудесно отиграване. В 62-ата минута Матео Мусакио бе точен и изравни за 2:2 след удар с глава. Третият гол за домакините падна в 74-ата минута и бе дело на Лусиано Вието, който оползотвори страхотен пас от Денис Чернишев, а в 87-ата минута същата двойка направи резултата 4:2 в полза на Виляреал.