Касияс: Освиркванията по мой адрес означават, че трябва да стана по-добър
Вратарят на Реал Мадрид Икер Касияс след поражението от Атлетико с 2:1 в мач от третия кръг на Примера дивисион коментира недоволството на феновете на "белите", които освиркваха играчите на Реал, включително и него.
"Цяла седмица работихме заради този мач. Боли когато останеш без награда за седмичния си труд. Разстроихме нашите фенове. На стадиона властват привържениците и ако освиркванията са към мен, трябва да стана по-добър и да отговоря на техните изисквания. Трябва да продължим да работим и с уважение да се отнесем към мнението на публиката. Искахме да победим, за да изгоним призрака от мача в Сан Себастиан. Но мисля, че равенството сега щеше да е по-справедливо. Що се отнася до гола на Тиаго, грешките винаги носят колективен характер, но като вратар аз трябва да поема отговорност и своя дял вина", заяви Касияс.
- Реал Мадрид ТВ избухна срещу съдийството след равенството с Бетис
- Белерин развали пътуването на Реал Мадрид до Ферията (видео)
- УЕФА наказа Престиани за дискриминационно поведение
- Арбелоа: Реал трябва да спечели всичко до края
- Гюлер ще бъде на линия за Мондиал 2026
- Двоен удар за Реал Мадрид: Милитао и Гюлер с травми
- Арбелоа с ирония за лайка на Мбапе към Моуриньо
- Винисиус се договори с Реал Мадрид за нов дългосрочен контракт
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]