Ройс, Верати и Погба влязоха в списъка на Реал
Реал Мадрид има твърдото намерение да привлече в редиците си атакуващия полузащитник на Борусия Дортмунд Марко Ройс. Трансферът може да бъде подпомогнат от факта, че интересите на немския национал се представляват от същия агент, който работи с полузащитника на мадридчани Тони Кроос.
Съобщава се, че преходът на Ройс не е изключено да бъде осъществен още през зимния трансферен прозорец.
Освен това, Реал планира да подпише с футболист, който да замени преминалия в Байерн Мюнхен Шаби Алонсо. Изборът на Анчелоти е Марко Верати, а на Флорентино Перес е Пол Погба.
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Реал Мадрид привлече Конате без трансферна сума
- Белингам: През второто полувреме показахме какъв отбор искаме да бъдем
- Мбапе: Огромна гордост е да стана голмайстор №1 в историята на Франция
- Моуриньо настоява Реал да привлече Енцо Фернандес
- Реал Мадрид поиска от УЕФА да възобнови делото срещу Барселона по случая „Негрейра“
- Мбапе: За рекордите ще мисля след края на кариерата си
- Как трансферът на Кукурея в Реал Мадрид се ускори за по-малко от 24 часа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]