Роналдо: Трябва да подкрепяме решенията на президента
Нападателят на Реал Мадрид Кристиано Роналдо сподели мнението си за измененията в състава на мадридския клуб. Както е известно, през това лято испанците се разделиха с полузащитниците Анхел Ди Мария и Шаби Алонсо, но привлякоха футболисти като Хамес Родригес, Тони Кроос, а снощи и Хавиер Ернандес.
"Чичарито е още един футболист, който може да помогне на отбора. Надявам се, че при него всичко ще е добре с адаптацията. Ако всичко е както трябва, той ще може да помогне на Реал. С напускането на Ди Мария и Алонсо и пристигането на Кроос и Родригес, стилът на игра на Реал ще се промени. Тези играчи са на едно ниво, но с различен маниер. Може всичко да се промени откъм добрата страна а може и откъм лошата. Надявам се за нас всичко да се развие добре. Ако новите попълнения се впишат в отбора, ние може да постигнем успех", заяви Роналдо.
"Разбира се, Алонсо и Ди Мария са важни играчи, но ние имаме и други, така че трябва да сме доволни. Убеден съм, че всичко ще е добре и отборът ще играе на много високо ниво. Имам ясно мнение по въпроса, но не мога винаги да говоря какво мисля, защото след това думите ми ще са на заглавната страница. Ако президентът смята, че е по-добре да привлече в отбора тези играчи и да пусне други, то ние трябва да уважаваме и да поддържаме решенията му", добави португалецът.
- Реал Мадрид изказа съболезнования към Ханзи Флик
- Флорентино Перес няма да присъства на Ел Класико
- Мбапе отпадна от групата на Реал за Ел Класико
- В Реал Мадрид обсъждат промяна в избора на капитан
- Манчестър Сити следи ситуацията около Винисиус
- В Реал Мадрид искат новият треньор първо да върне реда в съблекалнята
- Туморът
- Флик: Искаме да направим последната крачка към титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]