Анчелоти: След 30-та минута отборът се загуби
Старши-треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти коментира поражението с 4:2 от Реал Сосиедад в мач от втория кръг на Примера дивисион, отбелязвайки, че то не е свързано с раздялата с някои играчи.
"Моля за извинение за тази игра. Изобщо не ми хареса играта на отбора. Първите 30 минути действахме добре. Концентрацията ни бе на високо ниво. А след това всичко се получи ужасно. Помислихме, че мачът е спечелен. Още един път се извинявам", заяви Анчелоти.
"В защита така и не показахме правилната игра. В началото действахме много меко. След това играта се промени и в отбрана бяхме лоши. При нас отсъстваше необходимия баланс. Това не е проблем за конкретен играч, това е проблем за целия отбор. След 30 минути добра игра отборът се загуби. Когато няма правилно отношение към мача, какво значение има, дали Шаби Алонсо е тук или не", добави италианецът.
- Атлетико ще подаде жалба срещу съдийството в дербито с Реал
- Кроос: Реал Мадрид е като семейство
- Мбапе отказал лечение от лекарите на Реал
- Атлетико недоволен наказанието на Валверде след дербито с Реал
- Реал Мадрид следи ситуацията с Родри
- Мбапе: Не мога да си представя Мондиал без Неймар
- Родри отвори вратата за Реал Мадрид
- Мбапе отрече слуховете за грешка при медицински преглед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]