Тер Щеген натърти прешлени
Вратарят на Барселона Марк - Андре Тер Щеген получи травма на гърба по време на тренировка на отбора в понеделник, съобщи официалният сайт на каталунците. Според информацията, немският страж е получил натъртване на лумбалните прешлени. Не се съобщава каква е степента на увреждането на Тер Щеген.
Днес вратарят ще се подложи на щателни медицински прегледи, след което ще стане ясно какъв срок от време е необходим на немеца за възстановяването му.
- Барселона готви трета оферта за Родри, Манчестър Сити иска поне €80 млн.
- Родри може да струва на Барселона над 210 млн. евро
- Ферран Торес избра ПСЖ заради очакваното игрово време
- Барселона следи за трима левоноги централни защитници
- Родри поиска разрешение да не се връща в Манчестър, докато текат преговорите с Барселона
- Феран Торес ще донесе над 35 млн. евро чиста печалба на Барселона
- Феран Торес преминава от Барселона в ПСЖ за 50 млн. евро
- Барселона разглежда Николо Трезолди като алтернатива на Хулиан Алварес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]