Барселона се договори с Ракитич
Барселона постигна договореност с полузащитника на Севиля Иван Ракитич. Според информацията, първото питане за играча е постъпило преди няколко месеца, когато Ракитич е водил преговори с андалусците за новия си договор. Хърватският национал така и не успя да се разбере със севилци и съгласувал условията на личния си договор с Барселона.
Сега вицешампионите остава само да се разберат със Севиля за сумата на трансфера. Предполага се, че Барселона ще заплати за Ракитич 20 милиона евро.
- Севиля назначи Луис Гарсия до 2027 година
- Севиля уволни Алмейда след серия от слаби резултати
- Валенсия нанесе тежък удар на Севиля и пое глътка въздух в битката за оцеляване (видео)
- Анонс на 29-ти кръг на Ла Лига
- Барселона гони четвърта поредна победа в Ла Лига срещу Севиля
- Анонс на 28-ми кръг на Ла Лига – срещите в неделя
- Ветераните решиха всичко: Севиля и Райо си поделиха точките
- Анонс на 27-ми кръг на Примера дивисион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]