Анчелоти: Трудно ще станем шампиони
Старши-треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти сподели мнението си за срещата с Валядолид в рамките на 34-я кръг на Примера дивисион. Както е известно, столичани не успяха да запазят преимуществото си, което получиха след попадението на Серхио Рамос в 35 минута и малко преди края на редовното време получиха гол за крайното 1:1. Така два кръга преди края на шампионата "белите" останаха на четири точки от лидера Атлетико и на практика загубиха шансове да спечелят титлата.
"Загубихме контрол над играта, но не мисля, че това е свързано с временно отпускане. Играхме добре, но краят се получи труден. В следващите дни ще стане известно доколко е сериозна травмата на Роналдо. Не смятам, че е нещо сериозно, просто той почувства дискомфорт. Пепе и Ди Мария също не трябва да имат проблеми. Имаме време да се подготвим за финала в Шампионска лига, но аз виждам, че играчите се измориха. Сега за нас е много важно бързо да възстановим силите си. Трудно ще ни бъде да спечелим първенството, но математически имаме шансове да го направим, Ще се опитаме да спечелим оставащите мачове", заяви Анчелоти.
- Реал Мадрид е предупреден, че асът на Ман Сити за 60 млн. търси ново предизвикателство
- Винисиус: Никога не съм си представял да играя извън Реал Мадрид
- Реал Мадрид е най-популярният футболен клуб в социалните мрежи
- Перес: Няма да спра да говоря за случая Негрейра
- Рикелме загатна за нова ера в Реал Мадрид, но избегна темата „Моуриньо“
- Реал Мадрид ще трябва да плати двойно повече за Моуриньо
- Реал Мадрид обяви дата за президентските избори
- Моуриньо подготви мащабен план за селекцията на Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]