Представителите на Неймар не искат нападателят да играе срещу Атлетико
Фирмата-консултант на нападателя на Барселона Неймар не иска играчът да вземе участие в срещата от 38-я кръг на Примера дивисион срещу Атлетико. Както е известно, очаква се бразилският футболист да се възстанови от травмата си за последния мач от сезона, но според източника на информацията, представителите на Неймар настояват той да не излиза повече на терена, за да не бъде подложено на риск участието му на финалите на Световното първенство по футбол.
Както е известно, нападателят получи лека травма срещу Реал Мадрид в Купата на Испания и се очаква тази седмица оттокът на левия му крак да спадне.
- Само един от Ла Лига е бил по-възрастен от Лева с гол в ШЛ
- Флик: Не бе лесно
- Лева повтори постижение на Роналдо, Бейл и Гигс
- Барса коментира травмата на Педри
- Барса не допусна изненада в Прага
- Тер Щеген се сбогува с феновете на Барса
- Барса определи главната си трансферна цел за лятото
- Флик забрани на млад халф да тренира в Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]