Сересо: Барса ще играе срещу нас за победа
Президентът на Атлетико Мадрид Енрико Сересо сподели мнението си за шампионската надпревара в Примера дивисион. Както е известно, "дюшекчите" са лидери в класирането, на три точки пред Барселона и на пет пункта пред Реал Мадрид, който обаче има мач в запас. Ако Атлетико обаче спечели срещите си до края, включително и гостуването на Барселона в последния кръг, тогава отборът от "Висенте Калдерон" ще станат шампиони.
"Ситуацията се развива по такъв начин, че нашата съдба е в нашите ръце. Ако спечелим двата си мача, ние няма да имаме проблеми. Барселона няма да се раздаде в последния мач? Те ще играят за победа, а ние искаме трите точки. При това са домакини. Дори да нямат шансове за титлата, ще искат да завършат на мажорна нота", заяви Сересо.
- Клоп разсея слуховете за Реал: Никой не ми е звънял
- Атлетико пренебрегна Винисиус в социалните мрежи след дербито с Реал
- Валверде заплашен от по-тежко наказание след червения картон в дербито
- Арбелоа: Реал показа шампионски характер в дербито с Атлетико
- Гризман поема към САЩ – договор с Орландо Сити е на финалната права
- Безмилостни решения
- Дербито на Мадрид ще отиде в Реал
- Симеоне: Атлетико отново е сред най-добрите в Европа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]