Рамос: Цял сезон се движим към този трофей
Защитникът на Реал Мадрид Серхио Рамос сподели впечатленията си от финалния мач за Купата на Испания срещу Барселона. Както е известно, столичани победиха с 2:1 историческия си съперник и спечелиха първия си трофей през настоящия сезон.
"Тази победа ни даде много емоции, възнаградени сме за нашите усилия и старания. Но още през следващата седмица ни очаква Шампионска луга и трябва да се движим напред. Това бе вълшебна вечер. Целият сезон се движим към този трофей и той е много важен за нас. Играта бе напрегната, срещнаха се два отлични отбора. Сега трябва да се движим напред. Също така искам да благодаря на нашите фенове, без тях сме нищо", заяви Рамос.
- Атлетико пренебрегна Винисиус в социалните мрежи след дербито с Реал
- Реал Мадрид заплашва плановете на Манчестър Юнайтед за Бруно Гимараеш
- Рууни: Възможен конфликт около Белингам стои зад отсъствието на Александър-Арнолд
- Валверде заплашен от по-тежко наказание след червения картон в дербито
- Арбелоа: Реал показа шампионски характер в дербито с Атлетико
- Винисиус реши дербито и запази интригата в Ла Лига
- Бивш юноша на Реал Мадрид: Случайно ритнах Роналдо и повече не тренирах с първия отбор
- Дербито на Мадрид ще отиде в Реал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]