Иниеста: Направихме крачка назад
Полузащитникът на Барселона Андрес Иниеста сподели мнението си за срещата с Гранада в рамките на 33-я кръг на Примера дивисион. Както е известно, каталунците претърпяха поражение с 1:0 - първо от андалусците от сезон 1971/72 насам - и се смъкнаха на трето място в класирането на Примера дивисион.
"Това е крачка назад. Един мач, един гол зачерква всички усилия, които приложихме. Понякога е много трудно да се обяснят такива загуби. Това е много сурово наказание за нас. Бяхме длъжни да победим. Липсваше ни само голът, във всичко останало контролирахме играта", заяви Иниеста.
- Барселона привлече египетския талант Хамза Абделкарим
- Хулиан Алварес поиска трансфер и даде надежда на Барселона
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Испания понижи двама съдии на ФИФА след края на сезона
- Барселона следи ситуацията с Хари Кейн
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Съпругата на Рафиня: Ти си неуморим и непобедим, ще се завърнеш като феникс
- Френки де Йонг: Много хора гледат футбол, но не го разбират
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]