Анчелоти: Не бива да си вкарваме излишни мисли в главите
Старши-треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти коментира срещата от 27-я кръг на Примера дивисион с Леванте. Както е известно, столичани победиха съперника си с 3:0 и по такъв начин се укрепиха на върха, на три точки от най-близкия си преследвач.
"Играхме с тази интензивност и концентрация, която имахме и в другите мачове. Това бе много добър двубой. Трябва да започнем да мислим за следващата среща. Изоставахме на шест точки, а сега сме лидери. Реал се намира в добро положение в Лигата и в останалите турнири. Атмосферата е добра, така че сме длъжни да продължаваме в този дух. Важното е да не си вкарваме в главите излишни мисли, а да се концентрираме върху всеки един мач. Важно е да спечелим шампионата, а как ще стане това, няма никакво значение", заяви Анчелоти.
- Реал Мадрид е близо до завръщането на Нико Пас
- Винисиус влезе в елитна компания с историческо постижение за Бразилия
- Винисиус: Знаех, че отново ще блестя с екипа на Бразилия
- Байерн подготвя нов договор за Майкъл Олисе, за да спре интереса на Реал Мадрид
- Естер Експосито отвърна на критиците: Феминизмът не означава да спреш да танцуваш
- Парагвай с жалба до ФИФА срещу Белингам заради спорен инцидент на Мондиал 2026
- Перес подготвя историческа промяна в собствеността на Реал Мадрид
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]