ФИФА обърна внимание върху поведението на Пепе (видео)
Във ФИФА обърнаха внимание на неспортсменското поведение на защитника на Реал Мадрид Пепе в мача от 26-я кръг на Примета дивисион против Атлетико, в който двата отбора не се победиха, завършвайки при резултат 2:2. Става дума за инцидента между играча на Реал и Диего Годин от Атлетико, когато бранителят на "белите" се опита да убеди съдията, че неговият съперник го е ударил с главата си.
Реферът обаче се намираше близо до събитието и показа жълт картон на Пепе. ФИФА от своя страна обърна внимание на този инцидент и заяви, че има намерение да се бори с нарушенията на правилата за честен футбол, в това число с помощта на видеоповторения.
- Ман Сити заплаши със съдебни действия кандидат-президент на Реал
- Перес обеща гръмък трансфер на Реал още тази седмица
- Рикелме нападна Барселона и съдиите преди изборите в Реал
- Моуриньо посочи първата си трансферна цел за Реал Мадрид
- Флорентино Перес обеща Моуриньо за треньор на Реал Мадрид при победа на изборите
- Рикелме обеща „супертреньор“ и отхвърли варианта Моуриньо
- Реал Мадрид отговори на обвиненията на кандидат-президента Енрике Рикелме
- Рикелме сравни изборите в Реал Мадрид с режима на Мадуро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]