Симеоне иска да играе с Барса и Реал всяка седмица
Старши-треньорът на Атлетико Диего Симеоне заяви, че никой не трябва да се бои от Реал Мадрид и Барселона. Както е известно, господстващото положение на двата гранда в испанския футбол е огромно и срещите с тях са изпитание за всеки един тим от Примера дивисион. Наставникът на "дюшекчиите" призна, че за разлика от останалите си колеги, той не се страхува да се изправи срещу флагманите на испанския футбол.
"По-добре ще бъде по-често да се срещаме с Реал и Барселона. Смисълът е в това, че всички се страхуват от тях, страхуват се да загубят. Във вестниците се отделят по десет страници за Реал и Барселона. Това нагнетява страх и ти губиш преди още да си излязъл на терена. Какво пък, аз искам да играя срещу тях всяка седмица", заяви Симеоне.
- Хулиан Алварес остава непреклонен: Иска само Барселона
- Педри отваря вратата за трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
- Атлетико Мадрид постигна договорка за Алехандро Грималдо
- Хулиан Алварес поиска трансфер и даде надежда на Барселона
- Алварес не иска завръщане във Висшата лига, предпочита да остане в Атлетико
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
- Симеоне няма да спира Алварес, ако нападателят поиска трансфер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]