Барса набеляза четирима
Барселона продължава с опитите да подсили центъра на отбраната си във връзка с евентуалната раздяла с Карлес Пуйол и Хавиер Масчерано, съобщава сутрешната испанска преса. Както е известно, аржентинският футболист може да премине в Наполи след края на сезона, а относно испанеца, той вероятно ще сложи край на кариерата си, но и да не го направи, използването му от треньорския щаб на Барселона ще е крайно ограничено.
Според източника на информацията, в сферата на интересите на каталунския клуб са четирима футболисти - 23-годишният Матео Мусакьо от Виляреал, 23-годишният Елиаким Мангала от Порто, 19-годишният Емерик Лапорт от Атлетик и 22-годишният Джефри Гауелеу от АЗ.
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
- Левандовски поиска 8 млн. евро заплата от Ювентус и Милан
- Барса ще спечели титлата срещу Реал Мадрид
- Барса е на прага на историческа титла срещу Реал Мадрид в Ел Класико
- Монако активира клаузата за откупуване на Ансу Фати
- Флик все още не е дал окончателно одобрение за трансфера на Бастони
- Арбелоа няма да започне с Мбапе срещу Барселона
- Челси набеляза Шави като приоритет за мениджърския пост
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]