Сосиедад се разправи с Барса (видео)
Реал Сосиедад победи Барселона с 3:1 в мач от 25-я кръг на испанската Примера Дивисион. Автогол на Алексис Сонг в 32-ата минута даде аванс на домакините. Четири минути по-късно Лео Меси изравни, но след почивката паднаха другите попадения за Сосиедад. В 54-ата минута Гризман даде нов аванс на домакините, а Зурутуза в 59-ата оформи крайния резултат. Така Барса остава на второ място, след Реал Мадрид.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Съпругата на Рафиня: Ти си неуморим и непобедим, ще се завърнеш като феникс
- Френки де Йонг: Много хора гледат футбол, но не го разбират
- Рафиня пропуска мача с Шотландия, в Бразилия се надяват да бъде готов за осминафиналите
- Притеснение за Бразилия: Рафиня започна лечение след контузия на Световното първенство
- Кристенсен остава в Барселона до 2028 година след значително намаление на заплатата
- Съблекалнята на Барса иска Алварес: Гави, Араухо и Кубарси открито подкрепиха трансфера
- Кубарси: Трябва да покажем повече устойчивост срещу Саудитска Арабия
496
КОМЕНТАРИ
23.02.2014 в 12:19
Реалист сам го каза "Във всяко нормално първеНство". Ако за тебе в Испания и в Германия са нормални ОК. В предвид отборите им си е сензация , ако загуби БАрса от РМ нямаше да се приеме така , там мачовете за титлата главно се решават в два сблъсъка м/у лидерите
23.02.2014 в 11:15
Във всяко нормално първество се случват загуби на лидерите. В Испания, обаче, се правят трагедии от това...
23.02.2014 в 11:12
Къде е Фабрегас сега да се изцепи колко не бил прав Моуриньо като казал, че тази Барса не е онази Барса. :lol:
22.02.2014 в 23:15
Шапки долу на такива отбори като Сосиедат и Валенсия.Баща ми(който не е вече сред живите) ме учише че щом мога и да побеждавам трябва да мога и да губя.И така вече над 20 год. умея да губя с Барселона от онова 4-0 в Атина.Дойде време да сдаваме короната!!!