Неймар: Тъгувам за Бразилия
Нападателят на Барселона Неймар разказа за това, което му липсва след пристигането от Бразилия в Испания. Както е известно, футболистът пристигна на "Камп Ноу" през лятото на 2013 година, но веднага се вписа в колектива на Херардо Мартино и в момента е един пот лидерите на каталунците.
"Тъжно ми е за дома, за своето семейство и за приятелите. Но от друга страна съм много щастлив, научавайки нови неща. Сега живея в своята детска мечта - да играя в европейски клуб. А това, че този клуб е Барселона е огромна чест за мен. Харесва ми тук - климатът, хората... Намирам много общи черти с Бразилия, така че това помага. Тук дори има плажове!", заяви Неймар.
- Педри отваря вратата за трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
- Разкриха бонусите по трансфера на Антъни Гордън в Барселона
- Барселона привлече египетския талант Хамза Абделкарим
- Хулиан Алварес поиска трансфер и даде надежда на Барселона
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Испания понижи двама съдии на ФИФА след края на сезона
- Барселона следи ситуацията с Хари Кейн
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]