Рафиня Алкантара се връща в Барселона след края на лятото
Полузащитникът Рафиня Алкантара ще се завърне в Барселона през лятото, след като срокът на наема му в Селта Виго изтече. Новината съобщи бащата на играча Мазиньо.
Бразилският футболист до този момент се представя велколепно и макар от настоящия му тим да искат да го привлекат за постоянно, 21-годишният Алкантара възнамерява да уважи договора си с Барселона, който е до юни 2016 година.
"Той е футболист на Барселона. Ние не знаем какво ще се случи за в бъдеще, след като той се върне. Може и да бъде преотстъпен отново. Рафиня обаче се труди, за да може след време да играе в Барселона. Сега обаче мислим само за настоящето и се наслаждаваме на всеки ден в Селта", заяви бащата на Рафиня.
- Барселона не се отказва: Деко започна нови преговори за Хулиан Алварес
- Официално: Аякс привлече Марк-Андре тер Щеген под наем
- Феран Торес коментира слуховете за трансфер в ПСЖ
- Астън Вила готви оферта за талант на Барселона
- Феран Торес наруши мълчанието за бъдещето си в Барселона
- Барселона следи ситуацията около Родри
- Барселона отмени контролата с Престън Норт Енд
- Влахович отказа оферта на Бешикташ в очакване на Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]