Неймар: Татко, не си извършил нищо нередно
Нападателят на Барселона Неймар се обърна към своя баща и агент, който се оказа замесен в скандалното разследване около трансфера на бразилския национал от Сантос в Барселона. Както е известно, заради делото "Неймар" Сандро Росел напусна президентският пост, а сред общественото мнение останаха съмнения за честността на сделката.
"Извини ме, татко, но аз трябва да се изкажа. Искам да ти благодаря за това, което направи за кариерата ми. Благодарение на теб играх в отбор, който е на сърцето ми, а сега съм в тима на моите мечти. Знам, че хората изсипаха много мръсотия върху нас, а също така осъзнах, че около мен има и лъжливи приятели. Нещо подобно изпитах, когато Тиаго Силва каза, че ще умре заради мен на терена. Но сега разбирам, че бих доверил живота на сина си само на теб. Моля те да се върнеш в Испания, защото ми липсваш. Просто е необходимо време, за да разберат хората, че не си извършил нищо нередно. Просто си мой баща", заяви Неймар.
- Станаха ясни защитниците, от които Барса се интересува най-много
- Барса променя позицията си за бъдещето на Рашфорд
- Барса се интересува от египетски талант
- Барса хвърли око на 15 -годишен нападател на Норич
- Флик: За всеки отбор двубоят срещу Барса е мачът на годината
- Барселона ще прекърши Виляреал
- Флик предпочита да изчака с новия договор
- Барса е готова да подпише с Грийнууд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]