ПСЖ планира да даде 250 милиона за Меси през лятото
Пари Сен Жермен възнамерява през лятото на 2014 година да подобри трансферният рекорд с привличането на нападателя на Барселона Лионел Меси, твърди LEqupe. Според информацията, парижани са готови да активират пункта за отупване договора на играча, който е записан в контракта на Меси с каталунския клуб.
Както е известно, трансферният рекорд в момента принадлежи на Реал, който привлече полузащитника на Тотнъм Гарет Бейл за 100 милиона евро.
- Дъглас Луис: Убеждавам се, че бъдещето ми е в Ювентус
- Преговорите между Реал Мадрид и Винисиус остават в задънена улица
- Заплатата на Карлос Еспи скочи осем пъти след трансфера в Реал Мадрид
- Барселона официално привлече Джеси Бисиву
- ФИФА започна разследване срещу Гави след финала на Мондиал 2026
- Реал Мадрид постави ултиматум на Винисиус за новия договор
- Реал Мадрид временно замрази преговорите за Родри заради трансфера на Диоманд
- Барселона се сбогува с Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Сценарият беше с Росел, но ще видим новият президент що за ката(р)лунец е :wink: