Реал Бетис уволни Гаридо
Старши-треньорът на Реал Бетис Хуан Карлос Гаридо бе уволнен от своя пост, информира официалният сайт на клуба. Според думите на президента Мигел Гилен, Гаридо не е постигнал желаните резултати с отбора. Новият наставник на тима ще бъде определен утре.
Вчера Бетис претърпя домакинска загуба с 0:5 срещу Реал Мадрид. Също така отборът е последен в класирането на Примера дивисион.
- Флорентино Перес обсъди с Моуриньо евентуално завръщане в Реал
- Флик все още не е дал окончателно одобрение за трансфера на Бастони
- Петиция за напускането на Мбапе от Реал събра над 11 милиона подписа
- Арбелоа няма да започне с Мбапе срещу Барселона
- Щабът на Мбапе отговори на критиките: Отдадеността му е безспорна
- Барселона следи Антъни Гордън, но разглежда и вариант с Абде
- Скандал на тренировка: Мбапе в конфликт с член на щаба на Реал
- Фабио Челестини сред фаворитите за нов наставник на Хетафе
118
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]