Луис Енрике се закани на Реал Мадрид
Старши-треньорът на Селта Луис Енрике сподели очакванията си от мача от 18-я кръг на Примера дивисион с Реал Мадрид. Двубоят е днес от 20:00 часа българско време. Според испанският специалист, възпитаниците му няма да излязат на терена с мисълта да завършват наравно със столичния тим, а ще се опитат да направят всичко възможно и да усложнят живота на съперника си.
"Ще е много смешно, ако излезем на терена за да запазим 0:0 на таблото. Трябва да направим всичко по силите си, за да усложним живота на Реал. Имам определен поглед на нещата, над това работим в момента. Имаме намерение повече да задържаме топката и аз вярвам, че сме в състояние да го направим. Ако някой ми гарантира, че играейки с 10 защитника ще победим, аз точно така смятам да играя, но знам, че това е невъзможно. Когато срещнеш отбор като Реал, ти си длъжен да покажеш своя най-добър футбол - и в отбрана, и в нападение", заяви Енрике.
- Флорентино Перес обсъди с Моуриньо евентуално завръщане в Реал
- Петиция за напускането на Мбапе от Реал събра над 11 милиона подписа
- Арбелоа няма да започне с Мбапе срещу Барселона
- Щабът на Мбапе отговори на критиките: Отдадеността му е безспорна
- Скандал на тренировка: Мбапе в конфликт с член на щаба на Реал
- Слухове за напрежение между Мбапе и Винисиус в Реал Мадрид
- Арбелоа: Очаква ни специален мач срещу Барселона
- Арбелоа: В Реал няма място за сравнения – нужни са отдаденост и колектив
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]