Алонсо: Дойде време да си поговоря с Реал
Полузащитникът на Реал Мадрид Шаби Алонсо, който в мача срещу Севиля за първи път игра през този сезон, заяви, че няма търпение да продължи договора си със столичния клуб. Както е известно, контрактът на испанеца изтича през юни 2014 година, а от него се интересуват Челси и Ювентус.
"Дойде време да започна преговори с клуба за моето бъдеще. Докато не бях здрав, това бе неуместно. А така при нас се запазват добрите взаимоотношения", заяви Алонсо.
- Реал Мадрид е близо до завръщането на Нико Пас
- Винисиус влезе в елитна компания с историческо постижение за Бразилия
- Винисиус: Знаех, че отново ще блестя с екипа на Бразилия
- Байерн подготвя нов договор за Майкъл Олисе, за да спре интереса на Реал Мадрид
- Естер Експосито отвърна на критиците: Феминизмът не означава да спреш да танцуваш
- Парагвай с жалба до ФИФА срещу Белингам заради спорен инцидент на Мондиал 2026
- Перес подготвя историческа промяна в собствеността на Реал Мадрид
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]