Валенсия обмисля смяна на треньора
Наставникът на Валенсия Мирослав Джукич е близо до уволнение, ако не успее да вземе победа този уикенд срещу Севиля, съобщават медиите в Испания. "Прилепите" започнаха сезона много слабо и в първите 4 мача от Ла Лига имат едва 3 точки, а разгромната загуба вчера от Суонзи на "Местая" предизвика вълна на недоволство от страна на феновете.
Това е принудило бордът на клуба да заседава извънредно днес и след 1 час разговори се е стигнало до решението за поставения ултиматум на сръбския специалист. Според източници обаче, ръководството вече е започнало да обмисля нови варианти за треньорското място и фаворит на този етап да поеме Валенсия е Кике Санчес Флорес.
- Валенсия победи Хетафе и се измъкна от опасната зона
- Валенсия и Елче не се победиха (видео)
- Селта не остави шансове на Валенсия (видео)
- Треньор на Валенсия загина в Индонезия
- Гризман герой за Атлетико срещу Валенсия
- Атлетико ще сломи Прилепите
- Валенсия и Севиля размениха по гол и по точка
- Футболисти и фенове на Валенсия подкрепиха Любо Пенев
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]