Реал без проблеми срещу Билбао (видео)

Реал Мадрид победи с 3:1 Атлетик Билбао в мач от 3-ия кръг на Примера Дивисион, игран на стадион "Сантяго Бернабеу". "Белите" имаха преимущество през цялото време и логично стигнаха до успеха. Резултатът бе открит в 25-ата минута от младока Иско, който получи пас от Карим Бензема и от близо преодоля вратаря за 1:0.

В 45-ата минута "белите" вкараха втори гол. След центриране от фаул на Ди Мария, топката стигна до Роналдо, който засече с глава и я прати неспасяемо до гредата за 2:0. В 72-ата минута Иско вкара втория си гол в мача и направи резултата класически. CR7 подаде на Бензема в наказателното поле, французинът центрира за Иско и младокът нанесе силен удар от границата на пеналта, който рикошира в защитник на Билбао и попадна във вратата - 3:0.

Пет минути по-късно гостите стигнаха до почетно попадение. Суасаета проби отляво в наказателното поле и намери добре непокрития Ибай Гомес, който без проблеми вкара на празна мрежа, оформяйки крайното 3:1.