Във вторник Бускетс ще подпише нов договор с Барселона
Полузащитникът на Барселона Серхио Бускетс ще постави подписа си под нов договор с клуба следващия вторник. Както е известно, по-рано сраните се договориха за продължаване на сътрудничеството до 2018 година. Съгласно новите условия, сумата за откупване контракта на играча ще е в размер на 150 милиона евро.
След приключване на сделката с Бускетс, Барселона ще започне преговори за нови договори с полузащитника Андрес Иниеста и защитника Жерар Пике.
- Барса би Бетис в мач с 8 гола (видео)
- Рафиня напуска Барселона?
- Избраха Ямал за най-добър за ноември
- Барса ще се сблъска с трудности в Андалусия
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Лапорта: Неподходящо е „Камп Ноу“ да носи името на Меси
- Барселона продължи с Гарсия
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]