Алонсо взе участие в днешната тренировка на Реал Мадрид
Полузащитникът на Реал Мадрид Шаби Алонсо продължава да се възстановява от травмата, която получи през юни. Според информациите, днес 31-годишният футболист е провел първата си тренировка в общата група през това лято, получавайки разрешение от медицинския щаб за работа с топката.
Както е известно, по-рано имаше съобщения, че възстановяването на испанския национал ще продължи до септември. Днешната новина е обнадеждаваща относно здравословното състояние на Алонсо и той може да се завърне в строя по-рано от очакваното.
- Карлос Еспи: Да играя редом до Мбапе и Винисиус е неописуемо
- Реал Мадрид не знае за интерес на Арсенал към Винисиус
- Моуриньо: Засега не усещам нищо от завръщането си в Реал Мадрид
- Плетенберг разкри защо се бави трансферът на Ян Диоманд в Реал Мадрид
- Арсенал отправи официална оферта за Винисиус Жуниор
- Моуриньо: Видях три различни лица на Реал Мадрид
- Реал Мадрид изпусна два гола аванс срещу Фиорентина в контрола
- Арсенал е готов да направи Винисиус лицето на своя проект
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]