Бензема: Напускането на Игуаин не ми дава гаранции
Нападателят на Реал Мадрид Карим Бензема смята, че "бланкосите" нямат нужда от още един нападател, независимо от напускането на Гонсало Игуаин, който премина в италианския Наполи.
"Напускането на Игуаин не ми дава никакви гаранции. Желая му всичко най-добро, но на мен сега ми е необходимо да се съсредоточа върху Реал. Трябва усърдно да работя, да вкарвам и добре да играя, за убедя нашия треньор", заяви Бензема.
"Трябва да ли да бъде заменен Игуаин? Имаме Мората и Хесе, ние предвкусваме отличен сезон и може да вкараме много голове. В добавка, разполагаме с Кристиано и мен, заедно може да вкараме немалко голове и да донесем полза на отбора", допълни французинът.
- ПСЖ е длъжен да плати 100 млн. на Мбапе, а не 61 млн.
- Талант на Байерн е можел да премине в Реал Мадрид
- Испанските съдии: Изявленията на Перес са вредни
- Лапорта: Няма какво да кажем за мадридизма
- ПСЖ коментира решението на съда за обезщетение на Мбапе
- Солари може да поеме Реал Мадрид, ако Алонсо напусне
- Перес: Аферата „Негрейра“ е най-сериозният скандал в съвременния футбол
- Реал Мадрид с важна победа в Страната на баските
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]