Херардо Мартино излетя за Барселона
Аржентинският специалист Херардо Мартино излетя за Барселона, където в близко време трябва да подпише контракт с каталунците, научи FUTBOL TV от свои източници. Както е известно, вчера спортният директор на испанския шампион Андони Субисарета прелетя Океана, за да убеди бившия наставник на парагвайския национален отбор да стане старши-треньор на тима. По всичко изглежда, че ръководителят на Барселона е успял в начинанието си.
По данни на източника, сделката вече е съгласувана и най-вероятно до края на деня тя ще бъде потвърдена.
Другият кандидат за овакантения от Тито Виланова треньорски пост остава Луис Енрике, който в периода 2008-2011 година оглавяваше младежкия отбор на Барселона.
- Барселона елиминира Байерн и ще спори с Лион за трофея в ШЛ
- Барселона на крачка от титлата след победа над Осасуна
- Ювентус води преговори за Левандовски
- Интер се притеснява от интереса към Ромеро, Барса обмисля алтернативи на Бастони
- Анонс на 34-ти кръг на Ла Лига - срещите в събота
- Барса може да привлече бразилец вместо Бастони
- Девет месеца затвор за расизъм срещу Рашфорд
- Куртоа се очаква да се завърне за Ел Класико срещу Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]