Днес издигат кандидатурата на Луис Енрике за наставник на Барселона
Днес пред Борда на директорите на Барселона ще бъде представена кандидатурата на Луис Енрике за старши-треньор на отбора, съобщава испанската преса. Както е известно, вчера се появиха информации, че 43-годишният специалист е фаворит за този пост след напускането на Тито Виланова.
Ако Луис Енрике бъде определен за треньор на тима, Барселона ще трябва да заплати на Селта 3 милиона евро компенсация. В периода 2008-2011Енрике успешно работи с младежкия отбор на Барселона, а след това оглави Рома.
Алтернатива на кандидатурата на специалиста е Херардо Мартино.
- Барселона проявява интерес към защитник на Астън Вила
- Валверде отрече да е получавал доклади, свързани с делото Негрейра
- Барса победи храбрия отбор на Гуадалахара
- Барса проведе предварителни разговори с играч на Борусия Дортмунд
- Перес: Аферата „Негрейра“ е най-сериозният скандал в съвременния футбол
- Педри надмина постижение на Меси
- Флик: Най-важното са трите точки
- Рафиня изведе Барселона до успех срещу Осасуна
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Може би Хайнкес би бил най-подходящ, но той не би се хванал на стари години с тази клоунада :sad: