Перес: Реал е институт на световното наследство
Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес коментира мнението на специалистите, че клубът се държи арогантно. Както е известно, много често столичани са обвинявани, че провеждат много агресивна политика и проявяват високомерие спрямо по-малките клубове. Както се очаква, Перес защити поведението на Реал Мадрид.
"Тук предполагаме, че сме наследници на марката на зрелищния футбол. Но също така се натъжаваме, когато се говори, че се държим високомерно. Може да е така, а може и не, но ние сме клуб, чийто собственик не е един. Реал е институт на световното наследство, макар че това дразни и тези, които ни подкрепят. За сметка на това много деца по света плачат, когато губим. Мадридизмът е нещо, което се предава от баща и синове. Аз също съм плакал, когато Манчестър Юнайтед елиминира Реал Мадрид за първи път, сега видях други, които плачеха при отпадането на отбора от Борусия Дортмунд", заяви Перес.
- Карлос Еспи: Да играя редом до Мбапе и Винисиус е неописуемо
- Реал Мадрид не знае за интерес на Арсенал към Винисиус
- Моуриньо: Засега не усещам нищо от завръщането си в Реал Мадрид
- Плетенберг разкри защо се бави трансферът на Ян Диоманд в Реал Мадрид
- Арсенал отправи официална оферта за Винисиус Жуниор
- Моуриньо: Видях три различни лица на Реал Мадрид
- Реал Мадрид изпусна два гола аванс срещу Фиорентина в контрола
- Арсенал е готов да направи Винисиус лицето на своя проект
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]