Перес: Реал е като Ферари в света на футбола
Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес за пореден път се застъпи за бившия старши-треньор на "белите" Жозе Моуриньо. Както е известно, последният сезон се получи доста труден за португалеца, който не успя да защити титлата си и отпадна от полуфиналите на Шампионска лига. Мнозина специалисти изказаха мнение, че освен това Жозе с поведението си е навредил на имиджа на клуба, но Перес не споделя това мнение.
"Моуриньо помогна на Реал Мадрид да направи сериозна крачка напред, което не е маловажно. Никога няма да спра да говоря, че той по никакъв начин не очерни лицето на нашия клуб. Винаги съм давал за пример Формула 1. Ферари не побеждава постоянно, но всички в света знаят тази марка. В света на футбола това представлява Реал Мдрид", заяви Перес.
- ПСЖ е длъжен да плати 100 млн. на Мбапе, а не 61 млн.
- Талант на Байерн е можел да премине в Реал Мадрид
- Испанските съдии: Изявленията на Перес са вредни
- Лапорта: Няма какво да кажем за мадридизма
- ПСЖ коментира решението на съда за обезщетение на Мбапе
- Солари може да поеме Реал Мадрид, ако Алонсо напусне
- Перес: Аферата „Негрейра“ е най-сериозният скандал в съвременния футбол
- Реал Мадрид с важна победа в Страната на баските
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]