Собственик на правата на Неймар: Сега се планира преминаването му в Барселона
Собственикът на инвестиционната група DIS Делсир Сонда, която притежава 40 % от правата на нападателя на Сантос Неймар, коментира информацията за трансфера на играча в Барселона. Както е известно късно снощи в Бразилия започнаха преговори между делегация на каталунския клуб и собствениците на правата на нападателя, в това число и бащата на играча.
"Нещо голямо трябва да се случи, за да не премине Неймар в Барселона. Сега се планира да бъде взето решение за идването му тук (Б.ред. интервюто е дадено в каталунската столица). По принцип вече всичко е ясно с неговия договор. Ако Неймар не се окаже в Барселона, то едва ли ще отиде някъде другаде", заяви Сонда.
- Барселона няма да сгреши в Страната на баските
- Флик е разочарован от напускането на Педро Фернандес
- Барса спечели 11 поредни мача, втората най-дълга серия в историята
- Педро Фернандес ще плати 6млн., за да напусне Барса
- Флик: Труден мач, отборите от по-долните дивизии са смели
- Тер Щеген ще се присъедини към Хирона
- Пике се подигра с Реал Мадрид
- Флик: Мачовете в Купата на Краля не се печелят с име
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]