За първи път в историята президентът на Барселона ще реди трансферите
Президентът на Барселона Сандро Росел вече е взел решение каква сума ще бъде похарчена за трансфери през лятото. Според информация на испанската преса, ръководството на каталунския клуб е утвърдило трансферния бюджет, който е в размер на 50 милиона евро.
Другата новина, която пристига от "Камп Ноу" е това, че Росел непосредствено ще участва в този процес, работейки заедно с вицепрезидента на клуба Хосеп Бартомеу и спортният директор Андони Субисарета, т.е. треньорският щаб на Барселона няма да има последната дума по привличането на нови футболисти.
Нашите испански колеги допълват, че никога по-рано в историята на Барселона президентът не се е занимавал с подобна дейност. Не е ясно каква е причината това да бъде направено сега.
- Барселона официално привлече Джеси Бисиву
- ФИФА започна разследване срещу Гави след финала на Мондиал 2026
- Шчесни: Не мога да планирам края на кариерата си
- Леон Горецка се предложил на Барселона, но получил отказ
- Барселона се сбогува с Рашфорд
- Барселона е заплашена от тежки санкции заради случая с Хулиан Алварес
- Рашфорд се сбогува с Барселона с емоционално послание
- Алехандро Балде: Барселона е моят дом, не мисля за трансфер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]