Моуриньо освобождава жилището си в Мадрид на 1 юни
Испанският вестник Marca публикува материал, потвърждаващ информацията, че старши-треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо ще напусне клуба през лятото. Както е известно, в края на миналия месец в испанската преса се появиха публикации, в които се съобщаваше, че португалският специалист се е разбрал със своите ръководители да освободи поста след края на сезона. Споразумението е постигнато през декември, малко преди Коледа.
По информация на Marca, в момента 50-годишният Моурньо живее в едно от престижните предградия на испанската столица, а тримата му домашни работника вече са съобщили, че от 1 юни ще си търсят нова работа, тъй като тогава Жозе ще освободи жилището си.
Последният кръг от настоящия шампионат в Примера дивисион, в който Реал играе с Осасуна е именно на 1 юни.
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Реал Мадрид привлече Конате без трансферна сума
- Белингам: През второто полувреме показахме какъв отбор искаме да бъдем
- Мбапе: Огромна гордост е да стана голмайстор №1 в историята на Франция
- Моуриньо настоява Реал да привлече Енцо Фернандес
- Реал Мадрид поиска от УЕФА да възобнови делото срещу Барселона по случая „Негрейра“
- Мбапе: За рекордите ще мисля след края на кариерата си
- Как трансферът на Кукурея в Реал Мадрид се ускори за по-малко от 24 часа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]