Пике: Искаме съдията да ни се извини
Защитникът на Барселона Жерар Пиле се присъедини към хора на недоволните от главния съдия на вчерашната среща с Реал Мадрид Мигел Перес Ласа. Както е известно, арбитърът не събра смелост да отсъди дузпа в края на мача със столичния тим, когато Серхио Рамос фаулира Адриано в собственото си наказателно поле. В крайна сметка Барселона загуби мача с 1:2, а Виктор Валдес поучи червен картон, след като не сдържа нервите си.
„Дузпата беше повече от очевидна. Имаше контакт, което означава, че трябваше да бъде посочена „бялата точка". Казахме на съдията, че това е чиста дузпа. Всички знаем какво се случва в такива ситуации. Надяваме се следващия път, когато той се срещне с нас, ще ни поднесе извиненията си", заяви Пике.
- Реал Мадрид ще надвие Хетафе лесно
- Бенфика отрече Престиани да е признал расистка обида към Винисиус
- Уолкът: Реал Мадрид би бил едва осми във Висшата лига
- Райс: Бекъм ми писа след головете срещу Реал
- Агентът на Вирц го предлагал на Реал Мадрид преди Ливърпул
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Реал Мадрид издаде доживотна забрана на свой фен
- Асенсио е изписан от болницата след сблъсъка в мача с Бенфика
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]