Масчерано: Футболистите на Барселона са много скромни
Полузащитникът на Барселона Хавиер Масчерано смята, че футболистите на каталунския отбор се държат много скромно. Както е известно, аржентинският национал игра няколко сезона в Ливърпул, след което пристигна на „Камп Ноу". Според неговото мнение, манталитетът на играчите на Барселона е различен от този на останалите звезди.
„Забелязах, че футболистите на топ-отбор, който твори история се оказаха най-скромни, което много ме изненада. Не знам каква е причината за това, но предполагам, че е заради историята на клуба", заяви Масчерано.
„Откакто съм тук винаги се стремя да бъда полезен, влагайки максимума от себе си и слагайки личните ми интереси на заден план. Това се отнася за всички футболисти в отбори и е част от възпитанието на играчите", сподели още Хавиер.
- Флик облекчен: Ламин Ямал и Ерик Гарсия се завърнаха към тренировки
- Изненадващото решение на Барселона относно Алехандро Балде
- Шави Ернандес с послание часове преди финалния дебат между Лапорта и Фонт
- Фен на Барселона отиде на грешния „Сейнт Джеймсис Парк“ и се оказа на 550 км от Нюкасъл
- Атлетико е готов да продаде Хулиан Алварес, но не и на Барселона
- Ламин Ямал пропусна тренировка на Барселона, но се очаква да играе срещу Севиля
- Барнс: Много е тежко да изпуснеш победата в края
- Лапорта за Хулиан Алварес: Отличен играч, но не на всяка цена
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Както се казваше в един БГ филм: "Като взема една гьостерица, че..." Може и с права лопата и наред Laughing