Росел: Бих взел само един футболист от Реал
Президентът на Барселона Сандро Росел заяви, че не желае Кристиано Роналдо в отбора си, дори ако има възможност да получи нападателя безплатно. В същото време босът на каталунците намекна, че има интерес към футболист на историческия съперник, но хвърли в догадки всички, отказвайки да назове за кого става дума.
„Съществува само един футболист на Реал, който ми харесва в продължение на много години. В състава на Мадрид има много великолепни играчи, но за своя тим бих избрал само един. Няма да кажа името му, за да не правя цирк. Касияс? Моля ви, нека не правим догадки" заяви Росел за Eurosport.
„Не бих взел Кристиано Роналдо в Барселона, дори безплатно. Понякога така се получава, че безплатните неща след време струват три пъти по-скъпо", каза още босът.
- Арбелоа: Мбапе се възстановява добре и може да играе срещу Манчестър Сити
- Арбелоа: Убеден съм, че Мбапе ще бъде готов за реванша със Сити
- Жереми Доку: Ако Реал може да вкара три, можем и ние
- Валверде: Насладих се на играта
- Реал Мадрид ще отнесе и Елче
- Гуардиола: Нямаме много шансове срещу Реал, но ще опитаме всичко
- Арбелоа след 3:0 над Манчестър Сити: Това още не е приключило
- Хеттрик на Валверде шокира Манчестър Сити на „Бернабеу“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]