Барселона хвърли око на Диего Алвеш
Вратарят на Валенсия Диего Алвеш попадна в сферата на интересите на Барселона, съобщава сутрешната испанска преса. Както е известно, каталунците се опитват да намерят нов страж, след като сегашният вратар Виктор Валдес отказ ада продължи договора си с клуба и през лятото ще напусне „Камп Ноу".
Според информация на Sport, в най-скоро време ръководителите на Барселона възнамеряват да се срещнат и разговарят със своите колеги от Валенсия, за да разберат възможен ли е трансфера на бразилеца.
Диего Алвес дойде във Валенсия през лятото на 2011 година и подписа с клуба четиригодишен договор.
- Ламин Ямал пропусна тренировка на Барселона, но се очаква да играе срещу Севиля
- Барнс: Много е тежко да изпуснеш победата в края
- Лапорта за Хулиан Алварес: Отличен играч, но не на всяка цена
- Еди Хау: Заслужавахме повече срещу Барселона
- Флик: Доволен съм от резултата, но не и от играта на Барселона
- Барселона измъкна 1:1 срещу Нюкасъл с гол от дузпа в добавеното време
- Манчестър Юнайтед няма да намали цената на Рашфорд за Барселона
- Ман Юнайтед е готов да се насочи към звезда на Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]