Роналдо: Кълна се в сина ми, че не става дума за пари
Нападателят на Реал Мадрид Кристиано Роналдо коментира проблемите си през есента на 2012 година, когато в пресата постоянно се тиражираха различни версии за неговата депресия, като най-честият мотив беше свързан с възнаграждението му. Португалският национал подчерта, че нещастието му не идва от заплатата, която получава, а проблемът бил съвсем друг.
„Сега аз съм фокусиран само върху футбола, а преразглеждането на договора ми ще бъде възможно след края на сезона. Но аз се кълна в своя син, че моето разочарование, не се дължи на пари. Съвсем различно е", цитира AS думите на Роналдо.
„До каква възраст бих играл професионален футбол? Сложен въпрос. Бих искал да играя още десет години, но не знам обаче ще мога да издържа на високо ниво до 38 години. Искам да играя още дълго време и смятам, че физиката ми ще ми позволи това. Имам добри гени. Но доктори казват, че след 32-33 нещата в организма се променят", допълни португалецът.
- Дешан: Мбапе няма да бяга по 11 км на мач, но той има други качества
- Ясно е естеството на контузията на Белингам
- Неубедителен Реал Мадрид преучпи Райо с дузпа в добавеното време
- „Бернабеу“ ще бъде домакин на мач от НФЛ
- Реал Мадрид загуби 9.2 милиона евро в ШЛ
- От Реал Мадрид коментираха предстоящите мачове с Бенфика
- Отказаха достъп на Реал Мадрид до документите на Барса по делото Негрейра
- Райо Валекано ще отстъпи в Мадрид на Бернабеу
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]