Каранка: Доволни сме от своето представяне
Треньорът на Реал Мадрид Айтор Каранка анализира изхода на първия полуфинален мач от Купата на Испания против Барселона, който завърши при резултат 1:1. Според думите на специалиста, отборът е играл добре, като особено в това отношение се е отличил защитникът Рафаел Варан.
„Доволни сме от представянето на отбора. Момчетата свършиха чудесна работа. Сега е необходимо да си починат и да се подготвят за следващия си мач. Диего Лопес? Той игра добре. Диего притежава огромен опит от представянето си в Примера, но ние продължаваме да разчитаме на Адан. Вярваме му. Варан? Проведе идеален мач и беше един от най-добрите на терена", каза Каранка.
- Реал Мадрид подготвя оферта от 40-50 млн. евро за Родри
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
- Реал Мадрид започна преговори за Родри
- Реал и РБ Лайпциг продължават преговорите за Ян Диоманде
- Фулъм готви офанзива за нападател на Реал Мадрид
- Реал Мадрид започна преговори за Родри
- Фабрицио Романо: Реал Мадрид печели битката за Ян Диоманде
- Зидан: Ще разговарям с Мбапе през септември
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]