Меси пропуска мача с Осасуна
Нападателят на Барселона Лионел Меси няма да може да вземе участие в срещата от 21-я кръг на Примера дивисион против Осасуна, съобщи Marca. Според информация на източника, нападателят е пропуснал днешната тренировка на тима заради мускулна травма, която получи в снощния четвъртфинален двубой от Купата на Краля против Малага.
Не се съобщават срокове за завръщането на аржентинеца в строя, но предположенията са, че той ще може да вземе участие в следващия мач на своите, който е в сряда, 30 януари. Тогава каталунците ще гостуват на Реал Мадрид в рамките на полуфиналите на Купата на Краля.
- Рафиня тренира отделно след изтощението срещу Мароко
- Фенове на Барселона освиркваха Кукурея след трансфера му в Реал
- Ямал след ремито с Кабо Верде: Това е дълъг турнир, целта ни е далеч напред
- Пике разкритикува Кукуреля за трансфера му в Реал Мадрид
- Барселона печели над 1,3 млн. евро от трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Кубарси: Пуйол ме съветва винаги да остана верен на себе си
- Де ла Фуенте оставя Ямал на пейката за старта на Мондиал 2026
- Британска доминация в Барселона! За първи път от 58 години трима британци на подиума
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]